Zespół Szkół Samochodowych - logo
s7
s2
s6
s5
bb 1

Aktualności

2022-05-17

Rozpoczęła się rekrutacja do klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia na rok szkolny 2022/2023. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły oraz procesem rekrutacji w zakładce DLA KANDYDATÓW.
Od wielu lat rekrutacja odbywa się poprzez system elektronicznego naboru, do którego aktywny link  zamieszczamy poniżej.

Strona elektronicznego naboru dla kandydatów
Nabór do szkół ponadpodstawowych 2022/2023 – INSTRUKCJA

NASI UCZNIOWIE W AEROKLUBIE POMORSKIM2022-05-07

Dnia 5 maja klasy 1TM i 1B wraz z wychowawczyniami udały się na pieszą  wycieczkę do Aeroklubu Pomorskiego.  Na miejscu czekał już na nas pan Sławek Gruszka, zapalony pilot szybowców i jednocześnie absolwent naszej Samochodówki. Oprowadził nas po lotnisku, wprowadził w tajniki budowy i pilotażu szybowców. Mogliśmy usiąść do szybowca i zobaczyć jak wygląda sterowanie taką maszyną.  Była to też żywa lekcja fizyki, gdyż poznaliśmy podstawy fizyczne lotu samolotu szybowcowego. 

2022-05-04

W piątek 29 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów Technikum Nr 7. Po oficjalnych przemówieniach Dyrekcji, Przewodniczącego Rady Rodziców oraz  przedstawiciela absolwentów nastąpiło wręczenie nagród wyróżniającym się uczniom. Damian Flisiak, również tegoroczny absolwent, przygotował dla koleżanek i kolegów niespodziankę – nostalgiczną podróż w czasie. Uroczystość przygotowała pani Joanna Jankowska. Absolwentom życzymy wszystkiego najlepszego!

 

 

2022-04-27


Ósmoklasiści - wszystkiego o toruńskich szkołach technicznych i branżowych dowiecie się tutaj: https://czywieszze.org

Pobierz katalog toruńskich szkół branżowych i technicznych - kliknij

 

SUKCES JULII LEWANDOWSKIEJ Z KL.4BT4 W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM2022-04-27

Dziesięcio uczniów z naszej szkoły, odpowiedziało na apel Samorządu Uczniowskiego zamieszczony na igSU i przesłało zdjęcia na konkurs organizowany przez toruńską fundację ŚWIATŁO. Wspólnie wymyśliliśmy tytuły i... mamy sukces! Julia Lewandowska zajęła I miejsce. Organizatorzy nagrodzili jej zdjęcie pt. "Jesteśmy różni...". Uczniom w przygotowaniu zdjęć konkursowych i tytułów :) pomogła p. Lidia Dragon.