Zespół Szkół Samochodowych - logo
s4
bb 1

Aktualności

2023-09-19

08.09.2023r. nasze uczennice i nasi uczniowie z klas: 2a T5, 3a T5, 4a T5 oraz 1d BS wraz z opiekunami: p. Grzegorzem Linowskim, Dariuszem Raczkowskim, Martinem Budzanowskim, Marcinem Politowskim oraz Maciejem Nowakiem mieli okazję brać udział w spotkaniu szkoleniowo - integracyjnym #AkademiaMlodegoMechanika zorganizowanym na Stadionie Żużlowym Platinum Motoru Lublin. Na zaproszenie p. #AdrianDekowski z #V8Team odpowiedzieliśmy z miłą chęcią. W programie oprócz szkolenia dotyczącego produktów marki #PlatinumOrlenOil prowadzącego przez p. #ArkadiuszCyran była video konferencja z #GrzegorzDuda oraz było spotkanie z żużlowcami Drużynowego Mistrza Polski Motoru Lublin. Była to świetna okazja do rozmowy oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć z Indywidualnym trzykrotnym Mistrzem Świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem, wicemistrzem świata Jarosławem Hampelem, jak również Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów Mateuszem Cierniakiem, Indywidualnym Mistrzem Szwecji Fredikiem Lindgrenem oraz Bartoszem Bańborem.

„ZWOLNIENI Z TEORII” W NASZEJ SZKOLE2023-09-19

18 września z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odwiedził naszą szkołę Jakub Maciejewski z Konina, który- w ramach trasy #Zwolnieni z Teorii- przybliżył nam ideę tworzenia projektów społecznych.

2023-09-09

2023-09-08

Serdecznie zapraszamy rodziców uczniów Zespołu Szkół  Samochodowych w Toruniu  do udziału w spotkaniu, które odbędzie się 13 września  br.

  • I tura godz. 16.00 – spotkanie z rodzicami uczniów klas pierwszych - godz. 16.00 w świetlicy odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrekcją, następnie spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach
     
  • II tura godz. 17.00 spotkanie z rodzicami uczniów klas drugich, trzecich, czwartych, piątych z wychowawcami klas w wyznaczonych salach

Dla rodziców uczniów klasy V A/T5,  V B/T5, V C/T5 o godz. 17.00 w sali konferencyjnej odbędzie się spotkanie z dyrektorem/wicedyrektorem szkoły dototyczące egzaminu maturalnego – po nim odbędzie się spotkanie z wychowawcami w wyznaczonych salach.

SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW2023-09-08

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Wystarczy zrobić zakupy w sklepie Lidl za 50 złotych (w tym jeden owoc lub warzywo), zarejestrować otrzymanego Talenciaka na stronie szkoly.odl.pl lub przynieść do szkoły. Talenciaki można wrzucać do specjalnie oznakowanej skrzynki, która znajduje się przy portierni lub u nayczycieli: p. Anny Szaflik, p. Lidii Dragon i p. Tomasza Trzeciakowskiego. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli jak i też absolwentów i sympatyków naszej szkoły do przyłączenia się do akcji.