s5
s4

ROK SZKOLNY 2022/2023

WYNIKI FINAŁÓW MISTRZOSTW SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

Zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo szkoły w piłce siatkowej. Zwycięzcą turnieju zostali reprezentanci klasy 1BT, którzy w finale pokonali klasę 2TM (3:0). W meczu o trzecie miejsce wygrała klasa 3TM, która po zaciętym meczu pokonała 2:1 klasę 1BBs. Gratulujemy. Organizatorem turnieju był pan Daniel Wichowski.

Wyniki końcowe turnieju

1. 1BT
  2. 2TM
  3. 3TM
  4. 1BBs

KLASA 1F MISTRZEM SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ!

Zakończył się turniej o mistrzostwo szkoły w halowej piłce nożnej. Po bardzo wyrównanym i zaciętym  finałowym meczu reprezentacja klasy 1F/T pokonała 2:1 klasę 2B/5. Trzecie miejsce zajęła klasa 3TM, która w „finale pocieszenia” zwyciężyła 4:3 z 4C/5.  Nowo koronowani mistrzowie szkoły otrzymali z rąk pani dyrektor Karoliny Guzińskiej puchar oraz pamiątkowe koszulki. W całym turnieju wzięły udział 23 reprezentacje poszczególnych klas. Organizatorami turnieju byli panowie Daniel Wichowski oraz Michał Gardocki.
Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Klasa 1F - Mistrzowie szkoły 2023 z panią dyrektor Karoliną Guzińską
Klasa 2B5 - Wicemistrzowie szkoły z wychowawczynią panią Agnieszką Daniel
Klasa 3TM - brązowi medaliści mistrzostw szkoły

WYNIKI 4. KOLEJKI TURNIEJU O MISTRZOSTWO SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE

NOŻNEJ.

I runda:           2TM - 3ABS       5 : 1, (awans do II rundy – 2TM)

I runda:           1AT - 1ET           0 : 4, (awans  do ćwierćfinału - 1ET)

II runda:          2TM - 1CBS       4 : 2, (awans do ćwierćfinału – 2TM)

II runda:          1ET - 3TM          1 : 8, (awans do ćwierćfinału – 3TM)

Ćwierćfinał:     2TM -  3TM        1 : 2

Do półfinału turnieju awansowała klasa 3TM - GRATULACJE!!!!

WYNIKI 3. KOLEJKI TURNIEJU O MISTRZOSTWO SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.

I runda:            1DT - 4CT          0 : 3, (awans do II rundy – 4CT)

I runda:            1BT - 3BT          3 : 3, dogrywka 0 : 1, (awans  do ćwierćfinału - 3BT)

II runda:           4CT - 1ABS       4: 2, (awans do ćwierćfinału – 4CT)

II runda:           3BT - 2EBS       2: 1, (awans do ćwierćfinału – 3BT)

Ćwierćfinał:      4CT -  3BT        3 : 2

Do półfinału turnieju awansowała klasa 4CT - GRATULACJE!!!!

WYNIKI 2. KOLEJKI TURNIEJU O MISTRZOSTWO SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.

I runda:           1CT - 2AT       3 : 2, (awans do II rundy – 1CT)

II runda:          4AT - 2BT       0 : 4, (awans  do ćwierćfinału - 2BT)

II runda:          1CT - 3EL       3 : 3, dogrywka 1 : 2(awans do ćwierćfinału – 3EL)

Ćwierćfinał:     2BT -  3EL      5 : 4

Do półfinału turnieju awansowała klasa 2BT - GRATULACJE!!!!

WYNIKI 1. KOLEJKI TURNIEJU O MISTRZOSTWO SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ.

I runda:           4BT - 3AT       1 : 1, dogrywka 0 : 0, rzuty karne 1 : 3  (awans do II rundy – 3AT)

II runda:          1FT - 2ABS    6 : 0 (awans  do ćwierćfinału - 1FT)

II runda:          3AT - 3BBS    4: 1 (awans do ćwierćfinału – 3AT)

Ćwierćfinał:     1FT -  3AT      2 : 1

Do półfinału turnieju awansowała klasa 1FT - GRATULACJE!!!!

TERMINARZ TURNIEJU O MISTRZOSTWO SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Drużyny muszą stawić się o godz. 14.40 w sali gimnastycznej. Klasy, które potrzebują w danym dniu zwolnienia z 9 i 10 godziny lekcyjnej, proszone są o przesłanie w dzienniku elektronicznym listy uczniów z podaniem daty.

SAMOCHODÓWKA WICEMISTRZEM TORUNIA!

Zwycięstwem 1:0 nad X LO zakończyła rozgrywki nasza reprezentacja w Mistrzostwach Torunia w Piłce Nożnej. Bramkę na wagę srebrnego medalu zdobył Andrii Pytel. W turnieju brało udział 18 reprezentacji toruńskich szkół ponadpodstawowych. Reprezentacja grała w składzie: Michał  Wójcik - 4B/4 (kapitan drużyny), Kamil Gałaj - 3Bbs, Ksawery Kamiński - 4E/4, Kacper Potocki - 4E/4, Mateusz Pietras - 4B5, Jakub Skip - 3TM (bramkarz), Hubert  Wiśniewski - 3TM, Mateusz Byrszel - 3TM, Szymon Mansfeld - 3E/L (bramkarz), Andrii Pytel - 1F/T, Fabian Młyński - 1E/T, Bartosz Tybus - 1F/T, Maciej Litwińczuk - 3TM, Miłosz Michalski - 4E/4, Bartosz Nowakowski - 1AT, Damian Witkowski - 1Bb, Mikołaj Mazurkiewicz - 3E/L, Jakub Kłosiński - 1F/T, Mateusz Rosołowski - 2A/T. Trenerem drużyny jest pan Arkadiusz Filar. Gratulujemy!

ZSS - XLO - 1:0

Michał Wójcik - kapitan drużyny - odbiera puchar i medale za wicemistrzostwo Torunia
Reprezentacja szkoły - 2023
Puchar z pamiątkową piłką - prezentem od drużyny dla trenera

NASI PIŁKARZE HALOWI BRĄZOWYMI MEDALISTAMI MISTRZOSTW TORUNIA!

Imponujący sukces odnieśli nasi halowi piłkarze nożni. W turnieju rozgrywanym w ramach Mistrzostw Torunia Szkół Ponadpodstawowych 2022/2023 zajęli trzecie miejsce i z rąk organizatora odebrali BRĄZOWE MEDALE. W zawodach wzięło udział 18 reprezentacji toruńskich szkół średnich. Gratulujemy!!!

Drużyna wzięła udział w mistrzostwach w następującym składzie:
Michał  Wójcik – 4B/4 (kapitan drużyny), Szymon Mansfeld – 3EL (bramkarz), Kamil Gałaj – 3Bbs, Ksawery Kamiński – 4E/4, Kacper Potocki – 4E/4, Mateusz Pietras – 4B5, Hubert  Wiśniewski – 3TM, Andrii Pytel – 1F/T, Bartosz Tybus – 1F/T, Maciej Litwińczuk – 3TM, Bartosz Nowakowski – 1AT, Damian Witkowski – 1Bb.

Trenerem drużyny jest pan Arkadiusz Filar.