Zespół Szkół Samochodowych - logo
s7
s5
s4

Ukraina (Україна)

Про Джамалу

Переможниця Євробачення 2016 року. Від початку вторгнення росії в Україну бере активну участь у розголошенні важкого становища українців, між іншими виступила у Польщі під час концерту «Save Ukraine – #StopWar», на гала-церемонії нагородження Wiktory та під час фіналу Mister Supranational 2022. Також вона брала участь у 13-му випуску польського шоу Dancing with the Stars. Танець з зірками, а під час участі у програмі разом із Polsat Foundation сприяла збору коштів для жертв війни в Україні.

Українській співачці та її сім’ї в драматичних обставинах довелося покинути охоплену війною батьківщину. Вона продовжує боротися за свободу України виступаючи в Європі та закликаючи до солідарності з Києвом. У червні 2022 року вона виступала на концерті Під Спільним Небом у Торуні – її виступ зустріли дуже тепло.

Концерт відбувся під почесним патронатом: Аркадіуша Мирхи депутата Республіки Польща, Куявсько-Поморського воєводи Міколая Богдановича, Маршалка Куявсько-Поморського воєводства Пйотра Цалбецького, мера Торуня Міхала Залеського.

Співфінансувався Куявсько-Поморським воєводою, з бюджету воєводського самоврядування Куявсько-Поморського та з коштів муніципалітету міста Торунь.

Джамала в Торуні! XVIII концерт Фонду Платон імені Куби Румінського.
Вже 6 грудня у Торуні в CKK Jordanki зіграє українська зірка, переможниця Євробачення Джамала.

У цьому важкому для всього світу році ми присвячуємо наш концерт українському суспільству, яке живе в нашому регіоні. Ми впевнені, що це буде незабутня подія, як для українських, так і для польських поціновувачів музики! У нас є сюрприз для наших гостей з за східного кордону – безкоштовні квитки.

Громадяни України можуть звертатися за безкоштовними запрошеннями до Торунського Штабу Допомоги Україні за адресою Тадеуша Костюшки 23/1.

Телефон: 697 314 981, torundlaukrainy@gmail.com
Квитки за ціною 60 злотих можна придбати в касі CKK Jordanki та на сайті ticketomat.pl.

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

      Інформуємо що  завтра 06.10.2022 о 12:00 в кабінеті №202 (2 поверх збоку від бібліотеки (по польскі 1 piętro)),  відбудеться зустріч для учнів з України .

Запрошуємо сердечне.

 

Шановні батьки учня ZSS nr.7

       Адміністрація  ZSS nr. 7 m. Toruń повідомляє вас,  що в рамах програми Міжнародового фонду РСРМ в Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej m. Toruń працюють два кваліфікованих психолога, що мають спецеалізацію в психотерапіі – пані Світлана Кантседал і пані Оксана Корягіна. Пані приймають участь в діагностиці дітей і молоді з України, надають психологічну підтримку, поміч в кризових ситуаціях а також в заповненні та перекладі документів. Від вересня пані працюють зі школами і садками Торуня, в яких вчаться Українці, мають тісну співпрацю з відділами підготовки (за згодою батьків можуть спостерігати за дітьми під час занять, давати підказки та поради батькам/вчителям  а також проводити інтеграційні та терапевтичні заняття).

В Poradni пані психолог планує занянття для емоційно-соціального  розвитку  дітей та молоді з України.

Телефон  Poradni : 56 622 29 91, 56 622 46 17.

З повагою, секретаріат
Ольга Сіренко